eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Ramos chce dělat kapitána Realu až do sedmatřiceti, s Perézem se však zatím nedohodl. Využít situace chce anglický velkoklub

Autor:
Datum: 3. 6. 2021

Španělský stoper Sergio Ramos hájí barvy Bílého baletu už od roku 2005 a posledních šest sezón byl i nositelem kapitánské pásky, vícero médií se ale shodne na tom, že jsou jeho časy na San Bernabeu konce.

Ramosovi totiž v létě s Realem končí smlouva a její prodloužení zatím oznámeno nebylo. Ramos je navíc i kapitán španělské reprezentace, s tou se ale na letošní mistrovství Evropy nepodívá, neboť strávil velkou část poslední půlsezóny na marodce a trenér Luis Enrique se jej rozhodl na tento turnaj nevzít.

Momentálně tak probíhají jednání mezi Ramosem a vedením Realu Madrid. Sám hráč si přeje smlouvu na další dva roky za stejných platových podmínek jako doposud, klub mu ale údajně nabízí pouze roční prodloužení, což zatím hráč odmítá.

Celé situace by tak chtěl využít Manchester City. Trenér Pep Guardiola si spolupráci se zkušeným stoperem, často označovaným jako nejlepším na světě, dokáže představit a rád by Ramose na Etihad Stadium viděl. Prioritou hráče je ale setrvání na San Bernabeu, pokud by to ale nevyšlo, přestupu do Anglie by se prý nebránil.

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace