eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Po Ramosovi je na odchodu z Realu i Varane, klub je prý ochoten naslouchat všem nabídkám

Autor:
Datum: 20. 6. 2021

Celý fotbalový svět obletěla v tomto týdnu zpráva, že kapitán Realu Madrid Sergio Ramos odejde po sezóně ze svého šestnáctiletého působiště, přičemž v hlavním městě Španělska neprodloužil smlouvu. Podle španělských médií je na odchodu z Realu i jeho další elitní stoper, a sice osmadvadcetiletý Raphaël Varane.

Real je podle španělského deníku Cadena Ser ochoten naslouchat všem nabídkám na Varana a vůbec se nebrání jeho odchodu. Jak v případě Ramose, tak v případě Varana, se přitom jedná o dlouholeté hráče klubu, přičemž Ramos byl v v Realu od roku 2005 a Varane tam působí od roku 2011, kdy přišel jako obrovský talent z francouzského Lille.

O obou stoperech se spekuluje v souvislosti s anglickým Manchester United, kde by se mohli v příští sezóně potkat. Varane už v minulosti neskrýval zájem si jednou zahrát anglickou Premier League a toto léto tomu bude asi nejblíž. V minulých letech totiž Real nabídky na Varane razantně odmítal.

Pokud odejde skutečně i Varane, zůstane v kádru Realu zajímavý brazilský stoper Éder Militao. S největší pravděpodobností však bude muset Real i tak své defenzivní řady posílit.

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace