eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kouč Realu Ancelotti se konečně vyjádřil k (ne)přestupu Mbappého! Jeho slova vás překvapí!

Autor:
Datum: 13. 9. 2021

Mluvilo se o tom celé léto. Vedení Bílého baletu v čele se staronovým koučem Carlem Ancelottim mělo eminentní zájem, aby do Madridu přestoupil z PSG hvězdný Francouz Kylian Mbappé, k dohodě ale nedošlo. Sám trenér k tomu dlouho mlčel, v sobotu však konečně promluvil! 

Mbappému vyprší kontrakt v Paříži už za rok a je zcela zřejmé, že do dalšího se nehrne. I proto cítil Real velkou šanci, aby hvězdného mladíka zlákal do svých sítí ještě letos v létě. Logicky, protože za rok už z Paříže odejde zcela zadarmo.

Ani tento fakt ale nepřispěl k tomu, aby se vedení Realu s Pařížany dohodlo. Šejky totiž neobměkčila nai nabízená částka, kterou Real ze 160 milionů eur nakonec vytáhl až na 220, tedy přes 5,5 miliardy korun!  Ani tak ale vedení PSG Mbappého do Realu nepustilo…

“Jestli jsem z toho zklamaný? Ne, to nejsem. Opravdu ne. Mbappé je skvělý hráč, ale já se seoustředím jen na můj tým a on se jeho součástí nestal. I bez něj máme dostatečnou kvalitu na to, abychom dosáhli na cíle, které máme před sebou,” ubezpečil Ancelotti, který na lavičce Realu v létě nahradil legendárního Zinedina Zidana.

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace