eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Nabídka stále leží na stole, zní z Itálie. Odejde Messi v lednu?

Autor:
Datum: 4. 11. 2020

Odchod z Barcelony v létě Messimu nevyšel. Argentinský útočník však stále může odejít během nadcházejících přestupových období. Ačkoliv katalánský velkoklub pravděpodobně opustí až po konci smlouvy příští léto, kluby ho lákají už letos v zimě. Podle deníku OK Diario má Barcelona i Messi stále na stole nabídku od Interu Milán. Inter přitom není ve vyjednávání ohledně příchodu Messiho žádným nováčkem.

O příchodu Messiho do Interu se spekulovalo už v roce 2018, kdy se ze španělské La Ligy do italské Serie A stěhoval i jeho největší konkurent, Cristiano Ronaldo. V lednu však přestupová snažení může zhatit, stejně jako v létě, smlouva s Barcelonou. Tento problém však odpadne příští léto, kdy kontrakt rychlonohého argentinského reprezentanta s Barcelonou vyprší.

Zájem o jednu z největších hvězd světového fotbalu pochopitelně není jenom z Itálie. Ani v létě se totiž nejvíce o Messim nemluvilo v souvislosti s Interem. Táhne ho totiž anglická Premier League, konkrétně Manchester City, který trénuje jeho bývalý trenér Pep Guardiola. Podle zákulisních informací považuje Messi stav, kdy Barcelona vyhrála Ligu mistrů naposledy v roce 2015, doslova za katastrofální.

Sám přitom navrhoval řešení. Chtěl, aby klub přivedl zpátky Neymara z Paříže. To však tehdejší prezident Bartomeu, který minulý týden rezignoval, nedokázal. Po blamáži v Lize mistrů s Bayernem Mnichov se tak Messi rozhodl z Barcelony odejít…

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace