Messi opět pálil ostrými a táhne Barcelonu blíž k titulu

Datum: 6. 3. 2016

Barcelona se v neděli vypravila do Eibaru, kde se utkala s místním týmem v rámci španělské nejvyšší soutěže. Hvězdou utkání byl opět fotbalový král Lionel Messi.

DÁLE ČTĚTE: To bylo galapředstavení! Ronaldo se čtyřmi góly podílel na demolici Celty!

Ten se v zápase prosadil hned dvakrát, když nejprve na konci první půle po samostatné akci přesnou střelou překonal gólmana. Ve druhém poločase pak přidal gól z penalty.

Barcelona si z Eibaru odvezla tři body za výhru 4:0 a nadále jí patří první místo s pohodovým náskok jedenácti bodů před Atleticem Madrid, to však svůj zápas odehraje v neděli večer na půdě Valencie.