eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Drama může odstartovat. Bude z Pogby stále rudý ďábel? A co na to Raiola?

Autor:
Datum: 28. 2. 2021

Konečně začal naplňovat pověst jednoho z nejlepších středních záložníků své doby. Paul Pogba se po měsících útrap začal dostávat do své vrcholné formy a u Red Devils nechtějí nechat nic náhodě. Podaří se jim ovšem výstřední megastar skutečně udržet?

Paul Pogba přišel do Manchestru v létě léta 2016 za masivních 105 milionů € a všeobecně se počítalo, že pomůže United vytáhnout opět na místa nejvyšší. Nestabilní výkony hráče i celého týmu, ale tuto vizi zatím nenaplnily. Tedy zatím. Výrazné zlepšení přináší letošní ročník, který zastihuje nejslavnější Manchesterskou značku i samotného hráče ve velmi dobré formě.

Pogba byl přitom ještě v průběhu sezony ostře kritizován, na hrb mu byl například připisován vůbec v Lize Mistrů, od té doby ovšem forma excentrického francouzského záložníka notně vyletěla. Aktuálně jej sice zastavilo zranění stehenního svalu, opravdová komplikace ovšem nastane hlavně u vyjednávajícího stolu. Podaří se United v kádru aktuálně druhého celku Premier League udržet?

Pogbův kontrakt skončí po létě 2022 a své si k němu dozajista řekne i hráčův agent Mino Raiola. Ten se ještě v prosinci deklarovat, že bude tlačit na hráčův brzký odchod. “Musí změnit vzduch. Myslím, že nejlepším řešením pro obě strany by bylo prodat jej,” řekl tehdy italskému listu Tuttosport. Situace okolo hlavní hvězdy United se začíná opět zamotávat. Bude její budoucnost stále na Britských ostrovech?

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace