eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Dočkáme se netradičního tradu? Dybala je nabízen gigantům z Manchestru

Autor:
Datum: 28. 3. 2021

Trade hráčů je využíván především ve světě puků a hokejek. Klubů míní, covid mění. Brzy bychom se tudíž měli dočkat výměn hráčů i světě fotbalu. A to i v případě hvězdných jmen. Aktuálně se například velmi přetrásá budoucnost Paula Dybaly.

Paulo Dybala nemá i přes slušnou produktivitu na růžích ustláno a svůj podíl na tom má i Cristiano Ronaldo. Legendární sniper je zákonitě privilegován a Dybalův osud zažívá různá turbulentní období. Juve se navíc nebrání hráčově odchodu pro zisk vytyčených cílů.

Ty směruje do Manchestru, Jde má v obou případech dvě vysněné položky. V United jde o Paula Pogbu, v barvách Citizens jde o Gabriela Jesuse. Reálnějším cílem se zdá být Pogba, neboť se uvolnění Gabriela Jesusa pochybuje jen v teoretických mezí. Vyslyší Pogba volání barev, ve kterých přišel ke svému věhlasu? A dostane Dybala novou naději na důstojnější fotbalový život?

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace