eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Poslední šance na udržení Messiho? Do hry se vkládá Neymar

Autor:
Datum: 6. 4. 2021

Okolo situace Lionela Messiho je v posledních týdnech nebývalé ticho, což ovšem vůbec neznamená, že by se nejednalo. Právě naopak. Katalánský velkoklub se snaží svou největší hvězdu udržet za každou cenu. A možná má v kapse jeden nečekaný trumf.

Z očekávaného paktu zatím sešlo a začíná být čím dál jasnější, kam situaci směřuje. Brazilská ikona Neymar totiž zatím odmítá prodloužit smlouvu s PSG a začíná stále jasněji vyhlížet návrat do Barcelony. Vliv to má i hráčova předtucha, která tvrdí, že se Lionel Messi zatím z Barcelony nechystá.

Jedná se o celkem zajímavý obrat, neboť dosud světová média spekulovala především o zcela opačném vývoji. Messi, který dlouhodobě neskrývá své rozlazení z dění v Barceloně byl spojován především s odchodem do PSG. Bude Neymar pověstným jazýčkem na vahách, který rozlouští největší přestupovou ságu nadcházejícího léta?

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace