Datum: 23. 1. 2016

V průběhu týdne jsme vás informovali, jak Matěj Vydra zazářil v dresu Readingu v utkání FA Cupu a vstřelil hattrick. V sobotním utkání už však byl smutným hrdinou.

DÁLE ČTĚTE: Na Old Trafford tentokrát fotbal nebavil. Vedle Rooneyho po trávníku běhala myš!

Ve 24. minutě totiž měl možnost srovnat stav utkání, ovšem z pokutového kopu proti Sheffieldu Wednesday nenasměroval míč do sítě. Jeho spoluhráči však nakonec ve druhém poločase vyrovnali a připsali si bod za remízu 1:1.

Na neproměněnou penaltu se můžete podívat v přiloženém videu. Omlouváme se však za pouze amatérské zpracování.