eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Zidane odmítá zvěsti o odchodu Ramose. Senzační přesun na Old Trafford je prý ale na spadnutí

Autor:
Datum: 15. 2. 2021

Fanoušci Bílého roku se posledních pár let mezi sebou přou, jak efektivní bude defenzivní řada bez dlouholetého dirigenta Sergia Ramose. Španělský reprezentant byl spojován s kariérním dožitím na San Bernabéu, ale zdá se, že by ve svých čtyřiatřiceti letech mohl přeci jen okusit ještě jiné klubové barvy. Odchovanec Sevilly je hojně spojován s přesunem na Old Trafford, což je však hrubě proti vůli kouče Zidaneho.

Kapitán Bílého baletu údajně odmítl finální návrh současného chlebodárce, čímž dal jasně najevo, že je připraven zvednout kotvy. Podle listu Todofichajes láká zkušeného středního obránce ostrovní Premier League, kde by mohl působit v barvách Manchesteru United.

Ramos má platný kontrakt s madridským gigantem do konce této sezóny, což znamená, že by v létě mohl odejít zdarma. Real Madrid před pár dny údajně přispěchal s novou smlouvou, která by spolupráci prodloužila o další dva roky, ale zároveň by hráč musel slevit ze svých mzdových nákladů, neboť by si ročně přišel na částku o 10 % nižší.

Manchester United mu nabízí kontrakt ve stejné délce, navíc je ve hře i plat 200 tisíc liber týdně. Rudí ďáblové si na Ramose brousí zoubky již delší dobu a kouč Ole Gunnar Solskjaer hledá parťáka k Harrymu Maguiremu, neboť se na Lindelofa a Baillyho nemůže plně spolehnout. Ve hře o schopnosti španělského obránce je i PSG, které údajně taktéž zvažuje jeho angažování.

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace