eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Autor:
Datum: 12. 1. 2016

Zdá se, že Wayne Rooney začíná umlčovat kritiky a vracet se do formy, v které jsme jej dříve mohli vídat. V dnešním utkání na půdě Newcastelu dal dvě branky a přidal jednu asistenci!

DÁLE ČTĚTE: Dnes je to přesně 8 let od Ronaldova jediného hattricku v dresu United!

Rooney otevřel skóre utkání v 10. minutě z pokutového kopu. Následně byl u zvýšení svého týmu na 2:0, když chytře pod sebe dal na Lingaarda a ten se nemýlil.

Domácí však stav vyrovnali a deset minut před koncem přidal Wayne další branku. Před pokutovým územím se k němu dostal odražený míč, který z první napálil přesně k tyči!

Bohužel pro Rudé ďábly neskončilo toto utkání vítězně. V samém závěru krásnou střelou vyrovnali domácí a zápas tak skončil 3:3.