eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Sjednocení s Ronaldem? Ramos se prý s Realem stále nedohodl a mohl by odejít do Itálie

Autor:
Datum: 2. 2. 2021

Kapitán Realu Madrid Sergio Ramos se se svým současným chlebodárcem zatím stále nedohodl na nové smlouvě, množství spekulací o jeho odchodu je tak čím dál početnější. Nyní se píše, že by mohla španělská legenda posílit Juventus.

Do Realu přišel Ramos jako mladík v roce 2005, nastupoval zprvu jako pravý bek, poté se z něj ale stal stoper. A už deset let patří k nejlepším středním obráncům na světě. V roce 2015 se stal kapitánem klubu a už nyní patří k největším legendám Bílého baletu. Jeho svazek by ale v létě mohl být ukončen.

O přestupu Ramose se hovoří čím dál intenzivněji. Zájem o něj projevovala Chelsea, Manchester United, Manchester City či Paris Saint-Germain. Nyní se ale píše, že by mohl odejít do Juventusu. Tam odešel z Realu v roce 2018 Cristiano Ronaldo, s kterým se Ramos velmi dobře zná. A takový zkušený stoper by určitě v Juventusu neměl o herní prostor nouzi.

Kapitán Los Blancos a španělské reprezentace stále jedná s Realem Madrid a jeho priorita je prý ukončit kariéru v královském klubu, pokud se mu ale nepodaří se s vedením dohodnout, přicházel by v létě v úvahu jeho přestup a Juventus by měl zcela jistě velkou šanci na jeho zisk.

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace