eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Ramos žhavil linku prezidenta Los Blancos. O čem jej informoval?

Autor:
Datum: 7. 1. 2021

Ve svých čtyřiatřiceti letech by se mohlo zdá, že se jeho kariéra již nezastavitelně blíží ke svému konci. Někteří jeho vrstevníci již položili kopačky na hřebíky, ale v jeho případě se tak zatím určitě nestane. Sergio Ramos stále patří mezi nejlepší střední obránce na světě a zájem o jeho služby mají kluby s těmi nejvyššími ambicemi. A vědom si je toho i samotný hráč.

Před pár dny údajně španělský reprezentant a dlouholetá opora Realu Madrid telefonovala klubovému prezidentovi. Florentino Pérezovi obsah hovoru rozhodně nepřidal na klidu, neboť se dlouhodobě řeší otázka ohledně setrvání Ramose na San Bernabéu.

Podle informací Josepa Pedreroly z televizního pořadu El Chiringuito kapitán Realu Madrid stále není rozhodnutý o své budoucnosti. Aktuální smlouva mu končí v červnu a shoda v otázce prodloužení kontraktu nalezena zatím nebyla.

Ramos údajně varoval Péreze před svým možným odchodem. Do hry o jeho služby se přihlásilo PSG, které neváhalo přispěchat s velkorysou nabídkou. Pařížský gigant jej již kontaktoval a kromě něj chce ve svých řadách i Messiho z konkurenční Barcelony. Jedná se jen o tah hráče dočkat se vylepšeného prodloužení spolupráce, anebo se v létě skutečně dočkáme jeho přesunu do Parku Princů?

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace