Lewandowski pomohl Bayernu k výhře a stal se nejlepším střelcem soutěže!

Datum: 14. 2. 2016

Mnichovský Bayern v nedělním duelu opět zvítězil a ze hřiště Augsburgu si odváží tři body za výhru 3:1. Dvěma brankami se také na výhře podílel Robert Lewandowski.

DÁLE ČTĚTE: Ronaldo opět pálil ostrými a dvěma góly pomohl zničit Athletic!

Ten otevřel skóre utkání v 15. minutě, když se perfektně zorientoval v pokutovém území a přesnou střelou poslal míč do sítě. Další branku přidal v 62. minutě, když po přihrávce za obranu proměnil samostatný nájezd.

Těmito dvěma góly se tak posunul do čela tabulky střelců, momentálně má na svém kontě 21 přesných zásahů. Bayern i nadále zůstává na čele s náskokem osmi bodů.