eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Hušbauer definitivně končí ve Slavii, zamířit má do Středozemí

Autor:
Datum: 23. 7. 2020

Záložník Josef Hušbauer po čtyřech letech končí v pražské Slavii. Hušbauer poslední půlrok strávil na hostování ve druholigovém německém Dynamu Drážďany a Slavia o jeho konci v klubu informovala prostřednictvím svého webu.
Především zpočátku svého působení v Edenu byl Hušbauer tahounem týmu, ačkoliv přicházel atypicky z klubu rivala, a sice Sparty. Se Spartou Hušbauer vyhrál v roce 2014 mistrovský titul a tuto soutěž pak dokázal třikrát vyhrát i s jejím největším rivalem.
Zatímco doposud strávil Hušbauer dvě zahraniční štace na půlročním hostování (na jaře 2015 Cagliari a na jaře 2020 Dynamo Drážďany), nyní by měl odejít jako volný hráč do ciziny zadarmo. podle informací deníku Sport je nejvážnějším zájemcem o jeho služby kyperská Famagusta, kde působí například bývalý dlouholetý útočník Viktorie Plzeň Michal Ďuriš.
Dohromady odehrál třicetiletý Hušbauer v dresu Slavie 116 ligových zápasů, ve kterých vstřelil 21 gólů. Technický středopolař se také 20krát objevil v dresu národního týmu, za který se mu podařilo jednou skórovat, a sice v květnu 2014 v přátelském zápase proti Finsku.

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace