eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Francie se bouří proti zkáze favoritů a míří za postupem!

Autor:
Datum: 21. 6. 2014

Nevím jak přesně to popsat, ale něco mě podvědomě říká, že Francouzi mají letos tým předurčený k úspěchu. Pokud se navíc podíváme do francouzské sestavy, můžeme vidět poměrně dobrou vyváženost hráčů. Až se mi chce napsat, že je tento tým natolik málo hvězdný, že by mohl dojít opravdu daleko.

Posuďte sami, v předešlých letech se to ve výběru galského kohouta hemžilo samými slavnými jmény. Zidane, Henry nebo i Ribéry, který letos chybí vinou zranění. Kdežto v současném kádru platí za největší hvězdu útočník Realu Benzema. Tomu se pak přibližují Evra, Giroud nebo mladíci Varane s Pogbou.

Francouzům do karet navíc také hrají prachbídné výsledky favoritů v podobě vyřazení Španělska a Anglie, kteří končí již ve skupinách. Nedávno ještě přitopil pod kotlem trenér Deschamps. „Tento tým mi připomíná ten mistrů světa z roku 1998,“ prohlásil odvážně. Francie má odehrané dvě utkání, na kontě šest bodů a jednoznačně míří za postupem ze skupiny.

-Jan Hon-
(zdroj fotky: facebook.com/FFF)


„Máte rádi Fotbal? Fortuna rozdává během MS 1 000 000 Kč, pro nováčky 200 Kč na ruku.“

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace